Rusya Turist Vizesi

Rusya Turistik Vize, Vize İşlem Merkezi ile çok Kolay!

Vize İşlem Merkezi, konusunda uzman kadrosuyla vize işlemleriniz için sizlere en iyi hizmeti vermeyi kendine amaç edinmiş bir kurumdur. Sektörde uzun yıllar edindiğimiz tecrübemizle vize işlemlerinizi sizin adınıza yaparak başvuru sürecinizi hızlandırıyoruz. Bizleri 0312 419 19 03 numaralı iletişim hattımızdan arayabilir, Rusya turistik vizesine dair bütün sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

Rusya Turistik Vize, Rusya’da kalınacak gün sayısına göre maksimum 30 gün, ülkeye giriş sayısına göre de tek ya da çift girişli olarak verilen vize türüdür. Rusya Turistik vize işlemleri bekletmeli şekilde 4 iş günü, en hızlı iki iş günü içinde sonuca ulaşır.

Rusya turistik vize almak isteyen vatandaşlar, vize başvuru işlemlerini şahsen yapamazlar. Bunun sebebi ise Rusya turistik vizesi için çok önemli bir belge olan Voucher belgesinin, Rusya’daki partner acente ile anlaşmalı seyahat acentelerinde mevcut olmasıdır. Böylelikle Rusya’da bulunan partner acente, Rusya’ya gidecek olan kişi yada kişilere referans olmuş sayılıyor. Voucher belgesi üzerinde bulunan referans numarası aynı zamanda vizenin üzerinde de yer almaktadır. Oteller tarafından gönderilen konfirmasyon e-postası ile karıştırılmamalıdır. Bu e-posta voucher belgeleri ya da dengi bir belge değildir.

Rusya Turistik Vize için gerekli evraklar

  1. Vize bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerliliği olan pasaport
  2. İki adet arka plan rengi beyaz olan 3.5 x 4.5mm biyometrik fotoğraf
  3. Turistik Voucher (Sadece anlaşmalı kurumlar tarafından temin edilebilir.)
  4. Uçak bileti rezervasyonu

Rusya Turistik Vize Ücreti

Rusya turistik vize ücreti; talep ettiğiniz vize süresine (15 gün ya da bir ay), Rusya’ya giriş sayınıza (tek – çift giriş) ve vize sonuçlanma süresine göre (normal – acil) 170 – 330 USD arasında değişecektir.

Rusya vize ücreti sayfamızda vize ücretlerini görebilirsiniz. Rusya vize ücreti; konsolosluk harç bedelleri, davetiye alımı ve danışmanlık hizmet bedellerini içermektedir. Vize İşlem Merkezi, Rusya turistik vize işlemlerinizi başından sonuna kadar titizlikle takip etmekte; hızlı, ekonomik ve güvenilir çözümler sunmaktadır.