Vize İşlem Merkezi Ailesi

Vize sektöründe on yılı aşkın süredir hizmet veren Vize İşlem Merkezi, dünyanın çeşitli ülkelerine vize almak isteyen başvuru sahibi müşterilerine hızlı, ekonomik ve güvenli bir şekilde başvuru hizmeti sunmayı kendine ilke edinmiştir.

Doğru, ulaşılabilir ve hızlı hizmet taahhüdümüz tercih edilen bir firma olmamızı sağlamış; profesyonelliğe olan bağlılığımız sektöre yön veren, öncü şirket statüsüne taşımıştır.

Vize İşlem Merkezi, tüm ülkelerin büyükelçiliklerini ve Türkiye genelinde farklı şehirlerde bulunan konsolosluklarını yakından takip etmekte, müşterilerinin vize işlemlerini en doğru şekilde, hatasız ve eksiksiz şekilde gerçekleştirmektedir.

Kalifiye, alanında uzman, sonuç odaklı, özenli ve müşteri memnuniyetini benimseyen bir kadroya sahip olan Vize İşlem Merkezi, kurumsal değer yargıları ve iş ahlakıyla müşterilerine uzun yıllar hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

Kadromuz

Vize İşlem Merkezi, takım çalışmasına büyük önem verir. Böylelikle müşterilerine vize başvuru formunun doldurulmasından pasaport teslimine kadar tüm aşamalarda etkili ve verimli bir süreç yönetimi ile eşsiz bir deneyim ve uzmanlık sunar. Danışman kadromuzun tamamı vize sürecinin her kademesiyle yakından ilgilenir. Bu da kesintisiz bir iş akışı, zamanında iş teslimi, yüksek oranlı vize kabulü anlamına gelir.

Biz diğer firmalardan farklıyız, çünkü durup dinlenmeden çalışıyoruz. Farklıyız, çünkü müşterilerimizin taleplerini tüm detaylarıyla biliyoruz. Farklıyız, çünkü işimiz bizim en büyük tutkumuz.