Rusya Çalışma Vizesi

Vize İşlem Merkezi, konusunda uzman kadrosuyla vize işlemleriniz için sizlere en iyi hizmeti vermeyi kendine amaç edinmiş bir kurumdur. Sektörde uzun yıllar edindiğimiz tecrübemizle vize işlemlerinizi sizin adınıza yaparak başvuru sürecinizi hızlandırıyoruz. Bizleri 0312 419 09 22’li iletişim numaramızdan arayabilir, vizeye dair bütün sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

Orjinal adı RABOTA NA PAYMU olan Rusya çalışma vizesi tek girişli olarak 3 yada 6 aylık verilen bir vize türüdür. Rusyada çalışmak üzere bu vizeyi alan kişiler, vizelerini, çalıştıkları süre zarfında ikamet edecekleri şehirlerde oturum iznine çevirebilirler. Başvuru sahipleri Ovir’den (Göçmenlik bürosu) çalışma izinlerini almaları gerekmektedir. Rusya Çalışma vizesi en az 90 gün olarak verilmektedir. RABOTA NA PAYMU (çalışma vizesi) almak isteyen yolcular, Rusya’da çalışacakları firmadan getirttikleri davetiyenin orjinal olmasına dikkat etmelilerdir. fotokopi olarak sunulan evrak kabul edilmemektedir. Davetiyenin aslı Rusya Büyükelçiliğine bildirilmelidir.

Rusya çalışma vizesi (RABOTA NA PAYMU) ücretiyle ilgili Vize İşlem Merkezi temsilcilerimizi 0312 419 09 22 numaralı hattımızdan arayabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Rusya Çalışma vizesi (RABOTA NA PAYMU) için gerekli evraklar;

  • Vize Bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerliliği olan pasaport
  • İki adet arka fon beyaz 3.5mm x 4.5mm ebadında orijinal fotoğraf
  • Göçmenlik bürosundan alınmış orjinal RABOTA NA PAYMU davetiye

* Rusya calışma vizesi, tek girişli bir vize türüdür.