Rusya Teknik Vize

Rusya Teknik Vizenizi Vize İşlem Merkezi Farkıyla Alın!

Vize İşlem Merkezi, konusunda uzman kadrosuyla vize işlemleriniz için sizlere en iyi hizmeti vermeyi kendine amaç edinmiş bir kurumdur. Sektörde uzun yıllar edindiğimiz tecrübemizle vize işlemlerinizi sizin adınıza yaparak başvuru sürecinizi hızlandırıyoruz. Bizleri 0312 419 09 22 iletişim numaramızdan arayabilir, vizeye dair bütün sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

Rusya teknik vize; teknik işler için Rusya’ya gitmek isteyen kişiler için önerilen vize türüdür. Teknik işler için ülkeye gidecek olan personelin çalışma sürelerinin kısa olması ve vize işlemlerinin uzun zaman alması durumları göz önünde bulundurularak bu vize türü kendilerine verilmektedir.

Rusya teknik vizesi için müracaat edecek olan kişiler, Rusya’dan davetiye gönderen acentelerin anlaşmalı olduğu göçmenlik bürolarına başvurmaları ve oradan aldıkları orijinal yada elektronik davetiyeyle Rusya konsolosluklarına başvurmaları sonucu bu vizeyi alabilirler.

Rusya’dan talep edilen ticari davetiye başvuruları 3 aylık vize için 14 iş gününde, bir yıllık vize için 25 iş gününde göçmenlik bürosundan sonuçlanmaktadır.

Bu vize türünde başvuru yapacak olan başvuru sahipleri, ülkeye giriş yapmalarının ardından konaklama yapacakları adresi en fazla 5 gün içerisinde kendilerine en yakın göçmenlik bürosuna ibraz etmelilerdir.

Rusya Teknik vizesi ücretleri, müşterilerimizin vize ve giriş sürelerine göre değişiklik göstermektedir. Konuyla ilgili Vize İşlem Merkezi temsilcilerimizi, 0312 419 09 22 numaralı hattımızdan arayabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Vize İşlem Merkezine gerekli evrakları eksiksiz gönderdiğinizde, vize departmanımızdaki profesyonel ekibimiz işleminizi sorunsuz ve en kolay şekilde gerçekleştirirler. Yalnız, başvuru sahipleri bilmelidir ki vize başvurularıyla ilgili karar merci Rusya Konsolosluğudur.

Rusya Teknik vizesi için gerekli evraklar

  • Vize Bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerliliği olan pasaport
  • İki adet arka fon beyaz 3.5mm x 4.5mm ebadında orijinal fotoğraf
  • Göçmenlik bürosundan alınmış orijinal Teknik Davetiye