Almanya Aile Ziyareti Vizesi

Almanya Aile Ziyaret Vizesi

Almanya, Türk Vatandaşı nüfusu anlamında hayli yoğun bir ülke. Bu yüzden de Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları tarafından sık sık aile, akraba veya arkadaş ziyaretlerinin gerçekleştirildiği ülkelerin başında geliyor. Eğer siz de bu kapsamda bir seyahat gerçekleştirecekseniz Almanya Aile Ziyareti Vizesi başvurusu yapmalısınız.

Aile Ziyaret Vizesinde En Önemli Evrak

Almanya Aile Ziyareti Vizesi için aranan evraklar arasında en önemlisi, Almanya’da ikamet eden yakınınız tarafından size gönderilecek olan davetiyedir. Bu davetiyenin belediye tarafından onaylanmış olması ve sizin de belgenin aslını ibraz etmeniz gerekir.

Güncel Almanya Aile Ziyareti Vize başvuru evrakları için 0312 419 09 22 numaralı telefondan Vize İşlem Merkezi’ne ulaşın; Almanya vizesi için başvuru sürecinizi profesyonel danışmanlarımız aracılığıyla sorunsuz gerçekleştirelim!

Unutmayın ki, her yıl yüzlerce kişi seyahat amaçlarını yanlış belirttikleri veya evraklarındaki küçük bir eksiklikten dolayı reddedilen vize başvurularıyla karşı karşıya kalmaktadır.

Almanya Aile Ziyareti Vizesi İçin Parmak İzi Şartı

0-12 yaş grubu çocuklar parmak izi uygulamasından muaf olmakla birlikte, daha önce bir Schengen ülkesine vize başvurusu yapmamış olan kişilerin beş yıl süreyle geçerli olacak parmak izi işlemi bulunmaktadır.

2014 yılında yürürlüğe konulan prosedürler gereğince Schengen bölgesi ülkelerinin vize işlemlerinde muhakkak parmak izi şartı aranmaktadır. Fakat siz daha önce bir Schengen ülkesine vize almış ve dolayısıyla parmak izi vermişseniz; sadece bize ulaşarak dâhi Almanya Aile Ziyareti Vizesi sürecinizi başlatabilirsiniz!

Almanya Aile Ziyareti Vize Ücretleri

Almanya Aile Ziyareti Vize ücretlerinin güncel tarifesine 0312 419 09 22 numaralı telefondan bizlere ulaşarak bilgi alabilirsiniz!