Kanada Transit Vizesi

Kanada Transit Vizesi, uluslararası bir uçuş için Kanada’da aktarma yapacaksanız ya da Kanada’dan iki uluslararası uçuşa bağlanacaksanız almanız gereken vize türüdür. Diğer Kanada vizesi çeşitlerine karşılık, Kanada Transit Vizesi için pasaportunuzun türü ve vatandaşı olduğunuz ülke önem arz etmektedir. Bunun yanında Kanada’ya ulaşım şekliniz de transit vize için bakılan kriterlerdendir. Eğer ülke sınırına dek, araba, tren, otobüs, gemi kullanacaksanız transit vize yerine standart ziyaretçi vizesi almalısınız. Kanada Transit Vizesine başvuru koşulları aşağıdaki gibidir.

Kanada Transit Vizesi Başvuru Koşulları

Kanada vize başvurusu yapmak için birtakım koşulların sağlanması gerekmektedir. Transit vizesine başvurmak için gerekli şartlar şunlardır;

  • Geçerli ve uygun bir pasaportunuz olmalı
  • Sicilinizde özellikle göç suçları olmamalı ve sabıka kaydınız bulunmamalı
  • Aktarma ile gideceğiniz ülkeye giriş yapabileceğinize dair evraklar olmalı
  • Görevli memuru ülkenizde sorumluluklarınız, aileniz ve işiniz olduğuna inandırmalısınız
  • Görevli memuru Kanada’dan yalnızca aktarma yapacağınıza, burada konaklamayacağınıza ikna etmelisiniz
  • Seyahat masraflarınızı karşılayabileceğinize yönelik maddi yeterlilik belgeleriniz olmalı
  • Talep edildiği takdirde sağlık muayenesinden geçmelisiniz

Bu koşulları sağlıyorsanız, online başvuru formunu eksiksiz olarak doldurduktan sonra, Kanada vizesi için gerekli evrakları toplayarak başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Eksiksiz evrak listesi için bir vize danışmanlık firmasından yardım alabilir ya da tüm vize işlemlerinizi bu firmaya emanet edebilirsiniz.

Vize Başvurusu İçin Neden Vize Danışmanlık Firması İle Çalışmalısınız?

Vize danışmanlığı veren firmalar, sizi vize başvurusu için katlanmanız gereken tüm yasal prosedürlerden kurtararak riskleri minimize eder. Böylece en ufak bir hata veya bilgi eksikliğinde reddedilebilen vize başvurunuzun kabul edilme ihtimali artar, üstelik sizin yerinize bu işlemleri profesyonel bir ekip yürütür.

Neden Vize İşlem Merkezi?

VİM (Vize İşlem Merkezi) Kanada Transit Vizesi de dahil olmak üzere tüm vize başvuru işlemlerinizi büyük bir titizlikle yürüten, özenli ve çalışkan bir firmadır. Sektöründe tecrübe ve güvenilirliğin öncüsü olan VİM, bu doğrultuda her zaman kendini yenileyerek ve geliştirerek hedef odaklı çalışmaktadır.

Alanında uzman, kalitesiyle ön plana çıkan, ekonomik bir vize danışmanlık firmasına mı ihtiyacınız var? Vize İşlem Merkezi güler yüzlü, donanımlı ve tecrübeli kadrosu ile zamanınızdan çalmadan, ekonomik hizmetler sunmaktadır.

Özellikle seyahat planlamada vaktin oldukça kıymetli olduğunun bilincinde olarak, VİM ekibi ihtiyacınız olan zamanı size kazandırmakta; siz seyahat planınızı yaparken vize işlemlerinizi büyük bir titizlikle yürüterek sonuçlandırmaktadır.

Vize işlemleriniz için en güvenilir adres olan VİM, yalnız başvuru prosedürleri ile değil, otel rezervasyonunuzun yapılması, biletinizin ayırtılması ve seyahat-sağlık sigortanızın yapılması gibi işlemler ile de ilgilenmektedir. Bu durumda size yalnızca valizinizi hazırlayarak seyahat tarihinizi beklemek kalır.

Kanada vize başvuru işlemleri ve Kanada vize ücretleri hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için vize danışmanlarımızla görüşebilirsiniz: 0312 419 19 03