Kanada Aile Ziyareti Vizesi

Kanada Aile Ziyareti Vizesi, Kanada’da yaşayan bir aile bireyini ziyaret etmek isteyen T.C. vatandaşlarının alması gereken vize türüdür. Bu vize türü aslen diğer ziyaretçi vizelerinden çok da farklı olmamakla birlikte, ekstra olarak başvuru yaparken ziyaret edeceğiniz aile üyesinden gelecek davetiye mektubu da evraklar arasına eklenmelidir. Kanada vizesi başvuru koşulları ve başvuru için gerekli evraklar aşağıda belirtildiği gibidir.

Kanada Aile Ziyareti Vizesi Başvuru Koşulları

Kanada Aile Ziyareti Vizesi için başvuru yaparken Kanada Konsolosluğu tarafından belirtilen birtakım koşulların sağlanması ve gerekli bilgilerin eksiksiz ibraz edilmesi gerekir. Bunun için öncelikle Kanada Göçmenlik ve Mülteci Koruma Yasası’nın gerekli tüm şartlarını karşılamalı ve en fazla 6 aylık bir seyahat süresince Kanada’da kalmak istediğinizi kabul etmelisiniz. Görevliler, ziyaret sonunda ülkenize döneceğinizi, Kanada’da iş bulmaya çalışmayacağınızı ve ülkenize dönmek için geçerli sebepleriniz olduğunu bilmelidir. Bunun yanında seyahat boyunca tüm masrafları ve varsa sizinle seyahat edecek aile bireylerinin masraflarını ödeyebileceğinizi gösteren evrakları hazırlamalısınız. Ayrıca aile ziyareti vizesi için talep edilen Kanada vize ücreti de talep edilen banka hesabına yatırılmış olmalıdır. Tüm bu koşullar sağlandığında, Kanada’daki yasalara aykırı davranmayacağınızı ve herhangi bir tehdit oluşturmadığınızı kabul etmiş olursunuz.

Kanada Aile Ziyareti Vizesi İçin Gerekli Evraklar

Kanada vize başvurusu yapmak için öncelikle online başvuru formu eksiksiz olarak doldurulmalı, başvuru için gerekli evraklar hazırlanarak ibraz edilmelidir. Kanada vizesine başvurmak için gerekli belgeler şunlardır;

  • Geçerli bir pasaport
  • Aile Bilgi Formu
  • 2 Adet biyometrik fotoğraf
  • Tam vukuatlı nüfus kayıt örneği ve nüfus cüzdanı fotokopisi
  • Kanada Aile Ziyareti Vizesi almak istendiğine dair dilekçe
  • Ekonomik yeterliliği gösteren evraklar
  • Ziyaret edilecek aile üyesi tarafından yazılmış davetiye
  • Mesleki duruma ilişkin belgeler
  • Otel rezervasyonu ve uçak bileti dökümü

Vize Başvurusu İçin Neden Bir Danışmanlık Şirketi İle Çalışmalısınız?

Kanada vize başvurusu yapmak için yalnızca başvuru formu ve talep edilen evraklar hazırlanmalı ise, neden bir danışmanlık şirketi ile çalışmalısınız? Vize başvuru sürecinin ağır koşullar gerektirmediği ortada, fakat izlenmesi gereken yasal prosedürler oldukça incelikli ve yorucu olabilir. Bu nedenle hem doğru bilgilere ulaşarak başvuru işlemleri sırasında yolunuzu aydınlatacak, hem de tüm yasal gereksinimlere hakim olarak en ufak bir ayrıntıyı gözden kaçırmayacak bir danışmanlık şirketi ile çalışmalısınız.

Neden Vize İşlem Merkezi?

VİM (Vize İşlem Merkezi) her türlü vize talep ve başvuru işlemlerinde yanınızda olacak alanında uzman ve tecrübeli bir firmadır. Normal koşullarda vize almak için Kanada Konsolosluğu’na bizzat müracaat edilmesi ve görevli memurun talebi üzerine konsolosluğa birkaç kez gidilmesi gerekebilir. Vize işlemlerinizi Vize İşlem Merkezine emanet ederek, seyahatinizle ilgili diğer ayarlamalara vakit ayırabilir, Kanada Konsolosluğu’na giderek vakit kaybetmek zorunda kalmazsınız.

Güler yüzlü, alanında uzman ve deneyimli danışmanlarımız ile başvuru işlemleriniz kolay, hızlı ve eksiksiz bir şekilde gerçekleştiriyor; eksik veya hatalı bilgiden kaynaklanan aksaklıkların önüne geçiyoruz.

Aile üyelerinin özlemle sizi beklemesini, iş görüşmelerinizin gecikmesini ya da tatilinizi ertelemeyi istemezsiniz değil mi? Kanada vize başvurunuz için VİM’e müracaat edin, ekstralar için koşturmaktan kurtulun! Tüm vize işlemleriniz için en hızlı, doğru ve güvenilir adres olan Vize İşlem Merkezi, uçak ve otel rezervasyonlarınızı, seyahat & sağlık sigortanızı da unutmayarak, vize başvurunuzu eksiksiz evraklarla doğru şekilde ilgili makamlara yönlendirecektir. Size ise yalnızca valizinizi hazırlayıp seyahat gününü beklemek kalır.

Uygun fiyatlar ile kesintisiz ve profesyonel hizmet alabileceğiniz bir çözüm ortağı arıyorsanız, hemen 0312 419 19 03 numaralı telefondan danışmanlarımıza ulaşabilir, aklınızdaki tüm soru işaretlerine elveda diyebilirsiniz.