Küba Ticari Vize

Küba ile ticari ilişkiler içinde olan bireylerin ya da şirket yetkililerinin yapacağı ziyaretler kapsamında Küba Ticari Vizesi alması gerekmektedir. Küba Büyükelçiliği veya Küba Konsolosluğu’nun yetki verdiği turizm seyahat acenteleri ile gerçekleştirilmektedir.

Küba Ticari Vize işlemleriniz için Vize İşlem Merkezi’ne 0312 419 09 22 numaralı telefonumuzdan ulaşabilir, bireysel olarak yürütmeniz halinde karşılaşabileceğiniz aksaklıkları, yaşamadan vize işlemlerinizi çözüme kavuşturabilirsiniz.

Küba Ticari Vize; sadece ticari iş anlaşmaları durumunda değil seminer, konferans ve fuar benzeri organizasyonlar için Küba’ya gidilmesi hâlinde de alınması gereken vizedir. Umuma Mahsus (Bordo) Pasaport sahibi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları, Küba seyahatlerinden önce mutlaka ticari vize almak zorundadır.

Küba Ticari Vize Kaç Günde Çıkar?

Evraklar eksiksiz ve doğru teslim edilmişse, Küba Ticari Vize işlemleri 15 gün içinde sonuçlandırılmaktadır. Unutulmaması gereken en önemli nokta şudur: Küba Turistik Vize ile ticari işlemlerde bulunamazsınız. Küba’ya yapacağınız seyahatten olabildiğince erken bir zaman diliminde Küba Ticari Vize başvurunuzu gerçekleştirmenizi tavsiye ederiz.

Küba Ticari Vize Ücreti

Küba Turistik Vize ücretinden farklı olan Küba Ticari Vize ücreti; belirli dönemlere ve işlem süresine göre de farklılık gösterebilmektedir. Küba vizesi için gereken meblağı 0312 419 09 22 numaralı telefonumuzdan bize ulaşarak öğrenebilirsiniz.

Küba Ticari Vize İçin Gereken Evraklar

Doğru, eksiksiz ve tam doldurulması gereken evraklar arasında en önemlisi, Küba’da iş ilişkisinde bulunduğunuz firmadan gelecek olan davetiyedir. Başvuru formu özenli ve eksiksiz doldurulmalı; formda ibraz edilen bilgi ve detayların ticari seyahatinizin amacını karşılıyor olmasına dikkat edilmelidir. Küba’dan gelmesi gereken davetiyede yer alacak olan hususi detaylar ise vize başvurusunu yapacağınız merciler için önem taşımaktadır.

Vize İşlem Merkezi, ticari seyahatinizin aksamaması ve Küba’da vizenizdeki hatalar ile ilgili bir aksilik yaşamamanız için size yardımcı olacaktır. Unutmayın ki, evrakları doğru ve eksiksiz teslim etmeniz Küba seyahatiniz için çok ciddi bir adımdır.

Bu adımı, bireysel başvurularda sıkça görüldüğü gibi ufak hatalar nedeniyle yanlış atmaktansa; süreci profesyonel bir şekilde yönetmeyi tercih ediyorsanız siz de şimdi 0312 419 09 22 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz!