Tanzanya Büyükelçiliği

Tanzanya Ankara Büyükelçiliği, Tanzanya Birleşik Cumhuriyeti ile Türkiye Cumhuriyeti devleti arasındaki siyasi, kültürel, ekonomik ilişkileri sürdürmek ve geliştirmek ayrıca Türkiye’de yaşayan Tanzanya vatandaşlarının doğum, evlenme, ölüm vb. işlemlerini gerçekleştirmek amacıyla çalışmalar yürütmektedir. Tanzanya Büyükelçiliği Türkiye geneline hizmet vermektedir, bölge veya şehir ayrımı yapmamaktadır.

Tanzanya Ankara Büyükelçiliği İletişim Bilgileri

AdresAşağı Dikmen Mah. Galip Erdem Cad. 575. Sok. No:2/A, Çankaya – Ankara
Telefon0312 312 490 10 61
Telefon0312 312 490 10 63
E-postaankara@nje.co.tz

Tanzanya Ankara Büyükelçiliği Çalışma Saatleri

Tanzanya Ankara Büyükelçiliği, hafta içi her gün 09.00-12.00 ve 13.00-17.45 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Vize departmanı ise 10.00-16.00 saatleri arasında ziyaretçi kabul etmektedir.

Tanzanya Ankara Büyükelçiliği Vize Başvurusu

Tanzanya Ankara Büyükelçiliği, Tanzanya vizesi vermeye yetkili tek resmi kurumdur. Tanzanya Büyükelçiliği, yetkilendirilmiş acenteler aracılığı ile vize başvurusu kabul etmektedir. Firmamız Vize İşlem Merkezi Tanzanya vizesi başvurusu konusunda tam yetkili bir seyehat acentesidir.

Tanzanya Ankara Büyükelçiliği Vize Başvuru Formu

Başvuru formu kişisel bilgilerin yanı sıra ziyaret amacı, tarihi, süresi ve ülkede kalınacak adres gibi bilgileri de içermektedir.

Tanzanya vize başvuru formu, büyük harflerle ve okunaklı şekilde doldurulmalı; referans olan, davetiye gönderen kişilerin isim, adres ve iletişim bilgileri eksiksiz şekilde yazılmalıdır.

Vize başvuru formunda belirtilen bilgilerin daha sonradan yanlış olduğu tespit edilirse, verilen vize iptal edilebilmektedir.

Vize başvuru formu, vize işlemlerinizin en önemli adımlarından biridir. Yapılacak küçük bir yanlışlık veya eksiklik başvurunuzun olumsuz sonuçlanmasına veya para ve zaman kaybına neden olabilir.

Tanzanya vize başvuru formu doldurulması konusunda profesyonel destek için hemen bizi arayın!

Tanzanya Büyükelçiliği Konsolosluk Hizmetleri

Tanzanya Büyükelçiliği, Tanzanya vize başvurusu haricinde, Türkiye’de yaşayan Tanzanya vatandaşlarına; doğum, ölüm, evlilik ve boşanma işlemleri, evrak onayı, pasaport ve kimlik belgesi düzenleme ve değiştirme gibi konularda da hizmet vermektedir.

Tanzanya Ankara Büyükelçiliği Nerede?

Tanzanya Büyükelçiği Ankara’nın Çankaya ilçesinde bulunmaktadır. Ulaşım, Kızılay’dan hareket eden otobüs veya dolmuş ile gerçekleştirilebilir.

Tanzanya vizesi konusunda destek almak için 0312 419 19 03 nolu telefonu arayabilir, profesyonel destek alabilirsiniz.