Gambiya Ticari Vize

Vize İşlem Merkezi olarak Gambiya’ya ticari nedenlerle gidecek olan kişilerin vize işlem sürecini titizlikle takip ediyoruz. Profesyonel ve deneyimli müşteri temsilcilerimizle Gambiya ticari vize işlemlerinizi hızlı ve ekonomik şekilde sizin adınıza yürütüyoruz.

Gambiya’ya Ticari Vize Nasıl Alınır?

Öncelikle seyahatini gerçekleştirecek olan kişilerin Gambiya’ya gitmeden önce gidiş sebebine uygun olan vize tipine karar vermesi gerekmektedir. Yeni bir iş kurmak, mevcut olan işinizi yürütmek, fabrika ziyaretinde bulunmak, fuarlara katılmak veya pazar araştırması yapmak amacıyla Gambiya’ya gidiyorsanız size uygun vize tipi Gambiya Ticari Vizesi olacaktır.

Gambiya’ya seyahat edecek Bordo (Umuma Mahsus), Gri (Hizmet) ve Yeşil (Hususi) pasaport sahibi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları, seyahatleri öncesinde Gambiya vizesi almak zorundadır.

Firmamıza ticari vize konusunda gerekli evraklarla ve mesleğiniz doğrultusunda aldığınız davet mektubuyla birlikte gelmeniz halinde vize başvurunuzu hızlı, eksiksiz ve güvenilir şekilde sonuçlandırmayı garanti ediyoruz.

Aldığınız ticari davet mektubunda ilgili kurumun veya firmanın iletişim ve adres bilgileri mutlaka olmalıdır. Vize dosyasında olması gereken bir diğer önemli evrak da bağlı bulunduğunuz şirketin antetli kağıdına kaşeli, imzalı ve İngilizce hazırlanmış vize talep dilekçesidir.

Gambiya Ticari Vize Ücreti

Gambiya ticari vize başvurusu ortalama 5 iş günü içinde sonuçlanmaktadır.

SüreGiriş SayısıGambiya Ticari Vize Ücreti
3 Aylık Ticari VizeÇok girişli100 $

Gambiya Ticari Vizesi Nereden Alınır?

Gambiya’ya Ticari Vize verme yetkisine sahip tek merci Ankara’daki Gambiya Büyükelçiliğidir. Ancak Vize İşlem Merkezi olarak büyükelçiliğe gitmenize gerek kalmadan vize işlemlerinizi sonuçlandırıp kargo veya kurye yoluyla size teslim ediyoruz.

Gambiya Ticari Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Vize İşlem Merkezi olarak Gambiya Ticari Vize işlemlerinizi 5 iş günü içerisinde sonuçlandırıyoruz. Ancak Ankara Gambiya Büyükelçiliği, Gambiya’nın resmi tatil günlerinde de kapalı olmaktadır. Böylesi durumlarda söz konusu süreç uzayabilmektedir. Gambiya vize başvurusu yapacak kişilerin 0312 419 19 03 numaralı hattımızı arayarak vize danışmanlarımızdan detaylı bilgi almalarını öneririz.