Gambiya Büyükelçiliği

Gambiya Büyükelçiliği, Gambiya’nın Türkiye’deki en üst düzeyde temsil edildiği kurumdur. Büyükelçilik, Çankaya ilçesi Yıldız semtinde hizmet vermektedir. Gambiya’nın temsili ve Türkiye’de yaşayan Gambiya vatandaşlarının haklarının korunması konusunda faaliyet göstermektedir.

Gambiya Büyükelçiliği, Türkiye’de yaşayan Gambiya vatandaşlarının evlenme, doğum, ölüm, apostil, pasaport çıkarma/yenileme gibi vatandaşlık işlemlerini gerçekleştirir. Gambiya’ya seyahat edecek olan Türk vatandaşların vize işlemleri de Gambiya Büyükelçiliği bünyesinde gerçekleşmektedir.

Ankara Gambiya Büyükelçiliği, vize başvurularını kabul etmek ve sonuçlandırmakla yetkilidir. Türkiye genelinden tüm başvurular sadece Gambiya Büyükelçiğine yapılabilmektedir. Akredite vize danışmanlık firmaları aracılığıyla yapılan Gambiya vize başvuruları da işleme alınmaktadır. Gambiya vize başvurunuzu firmamız aracılığıyla yapmanız durumunda sizin adınıza başvuru işlemini gerçekleştirebilmekte, sonuçlanan pasaportları teslim alabilmekteyiz.

Vize bavurunuzu Ankara’ya gelmeden, bulunduğunuz şehirden gerçekleştirmek için hemen bizi arayın: 0312 419 09 22

Gambiya Ankara Büyükelçiliği İletişim Bilgileri

AdresHilal Mah. Hollanda Cad. No:31 Yıldız, Çankaya – Ankara
Telefon0312 312 442 57 71
E-postagamembank@gmail.com