Kongo Cumhuriyeti Büyükelçiliği

Kongo Ankara Büyükelçiliği, Kongo Cumhuriyeti ile Türkiye Cumhuriyeti arasında; siyasi, kültürel, ekonomik ilişkileri sürdürmek ve geliştirmek amacıyla çalışmalar yürütmektedir. Büyükelçilik, ayrıca, Türkiye’de yaşayan Kongo Cumhuriyeti vatandaşlarının doğum, ölüm, evlenme işlemlerini de yürütmektedir. Kongo Cumhuriyeti Büyükelçiliği Türkiye geneline hizmet vermektedir, bölge veya şehir ayrımı bulunmamaktadır.

Kongo Cumhuriyeti Ankara Büyükelçiliği İletişim Bilgileri

AdresReşit Galip Cad. No:98 Gaziosmanpaşa, Çankaya – Ankara
Telefon0312 312 446 54 69
Telefon0312 312 446 70 85
E-postaambacoturc@yahoo.fr

Kongo Cumhuriyeti Ankara Büyükelçiliği Vize Başvurusu

Kongo Cumhuriyeti Büyükelçiliği, Kongo Cumhuriyeti vizesi vermeye yetkili tek resmi kurumdur. Kongo Cumhuriyeti Büyükelçiliği, yetkilendirilmiş acenteler aracılığı ile de vize başvurusu kabul etmektedir. Firmamız Vize İşlem Merkezi Kongo Cumhuriyeti vizesi başvurusu konusunda tam yetkili seyehat acentesidir.

Kongo Cumhuriyeti Ankara Büyükelçiliği Vize Başvuru Formu

Başvuru formu kişisel bilgilerin yanı sıra ziyaret amacı, tarihi, süresi ve ülkede kalınacak adres gibi bilgileri de içermektedir.

Kongo Cumhuriyeti vize başvuru formu, büyük harflerle ve okunaklı şekilde doldurulmalıdır.

Vize başvuru formunda belirtilen bilgilerin daha sonradan yanlış olduğu tespit edilirse, verilen vize iptal edilebilmektedir.

Vize başvuru formu, vize işlemlerinizin en önemli adımlarından biridir. Yapılacak küçük bir yanlışlık veya eksiklik başvurunuzun olumsuz sonuçlanmasına, para ve zaman kaybına neden olabilir.

Kongo Cumhuriyeti vize başvuru formu doldurulması konusunda profesyonel destek için hemen bizi arayabilirsiniz: 0312 419 19 03

Kongo Cumhuriyeti Büyükelçiliği Konsolosluk Hizmetleri

Kongo Cumhuriyeti Büyükelçiliği, Kongo Cumhuriyeti vize başvurusu haricinde, Türkiye’de yaşayan Kongo Cumhuriyeti vatandaşlarına; doğum, ölüm, evlilik ve boşanma işlemleri, evrak onayı, pasaport ve kimlik belgesi düzenleme ve değiştirme gibi konularda da hizmet vermektedir.

Kongo Cumhuriyeti Ankara Büyükelçiliği Nerede?

Kongo Cumhuriyeti Büyükelçiği Ankara Çankaya’da Gaziosmanpaşa ilçesinde bulunmaktadır. Ulaşım, Kızılay’dan hareket eden otobüs veya minibüs ile mümkündür.

Kongo Cumhuriyeti vizesi konusunda danışmanlık hizmeti almak ve işlemlerinizi en kısa sürede tamamlamak için 0312 419 19 03 nolu telefonu arayabilir, profesyonel destek alabilirsiniz.